Pamiętaj, że jesteśmy producentem i wykonujemy meble pod wymiar, takie jak sobie tego życzysz.

Jeśli potrzebujesz np. specyficzne biurko narożne lub szafę aktową, po prostu zadzwoń lub napisz. Kontakt (kliknij).
meble biurowe - realizacje

meble pracownicze standardowe

Everline bryłyaranżacje
Meble wykonane na stelażach metalowych giętych o profilu okragłym
o średnicy 32 mm, co nadaje im nowoczesny design. Idealnie nadają się do gabinetów lekarskich, stomatologicznych lub przychodni.

Duet 2 bryłyaranżacje
Klasyczny system wykonany w całości z płyty meblowej z grubymi blatami 28 mm, co nadaje bardziej elegancki wygląd oraz zapewnia mocniejszą konstrukcję. Pozostałe elementy z płyty o grubości 18 mm. Prostota systemu i funkcjonalność stwarza niezliczoną liczbę kombinacji.

Duet M
bryły
Klasyczny system mebli posiadający grube blaty z płyty o grubości 28 mm oraz nogi metalowe okrągłe o średnicy 60 mm, malowane proszkowo lub chromowane. Dodatkowym atutem tego systemu jest możliwość zastosowania pod blatem metalowej ramy , która zapewni Ci niezwykłą wytrzymałość i trwałość.


Rubin
bryły
Prostota w wykonaniu, oryginalne kształty blatów.

meble pracownicze o podwyższonym standardzie

Nefryt bryłyaranżacje
Trwałość mebli zapewnia wykonanie w całości z grubej płyty 28 mm. Elegancji nadają charakterystyczne biurka - konsole. Dzięki regulacji poziomowania unikniesz problemów z odpowiednim ustawieniem mebla.

Boss bryłyaranżacje
Podwyższony standard. Nogi metalowe kolumnowe różnego kształtu. Dzięki specjalnej budowie nóg oraz kanałom pod blatem możesz bez problemu poprowadzić okablowanie komputerowe. Nowoczesności biurkom dodaje metalowa perforowana blenda (przysłaniająca nogi).

meble gabinetowe

Opal bryłyaranżacje
Luksusowe meble fornirowane z doklejkami z litego drewna, co zapewnia dostojny charakter i niepowtarzalny wygląd. Zaokrąglone krawędzie i gruby blat 35 mm. Polecane do gabinetów wyższej kadry kierowniczej.

Admirał bryłyaranżacje
Luksusowe, ale bardziej nowoczesne niż Opal. Aluminiowe wstawki, nowatorskie przeszklenie i charakterystyczne blaty to ostatnie trendy. Szczególnie polecamy w kolorze wenge.


krzesła

Sprawdź naszą ofertę krzeseł. Zobacz!zobacz też:
meble aptecznemeble sklepowe